Софт

Spotify

Spotify - запатентована послуга передачі музичних файлів в потоковому режимі. За допомогою програмного забезпечення можна миттєво прослуховувати конкретні композиції, альбоми майже без затримки (особисто я не замітив, коли воно починає буферизувати).

Spotify

Даний сервіс набув значної популярності після того як Last.FM ввів абонплату за прослуховування свого радіо. Варто зауважити, що база у Spotify є не меншою, а навіть більшою за базу Last.FM. Тому раджу спробувати

StarDict - зоряний словник

StarDict - безкоштовний, opensource електронний словник окрім перекладу слів вміє озвучувати їх, використовувати нечіткі запити і шаблони, шукати переклад слів on-line. Як видно з першого скріншоту: програмка вміє перехвачувати виділені слова і перекладати їх. Дана функція підтримується в нових версіях Lingvo, який нажаль є платним.
Програма доступна для Linux, Windows, FreeBSD, MacOS тим самим і є такою привабливою =)

qutIM 0.2

qutIM — кросплатформенний, багатопротокольний, безкоштовний клієнт обміну повідомленнями з відкритим вихідним кодом.

Ubuntu Tweak

Ubuntu Tweaker

За словами розробників, Ubuntu Tweak - це засіб, що дає можливість легко легко налаштовувати Вашу систему, та робочий стіл.

І заперечити цьому важко. Користувався колись версією 0.2, так вона була дуже "бідна". Зараз же функціонал значно збільшився.

Що ж дозволяє Ubuntu Tweak:

[windows] Total Commander


Total Commander - найпопуляніший файловий менеджер.
Посилання на програму :