Статті / Партнерська програма

Партнерська програма

Партнерська програма або те, як можна заробляти в себе на сайті.

Гроші

Партнерська програма (англ. affiliate program) — це форма ділової співпраці між продавцем певного товару чи послуги в мережі Інтернет і партнерами, при якому партнери привертають користувачів на сайт продавця, за що отримують винагороду у вигляді відсотка від продажів або фіксованої суми за якусь заздалегідь визначену дію користувача (покупку товару, заповнення форми, відвідування користувачем певних сторінок, тощо).

Отож, тепер блище до справи. Як і де заробляти.

Мабуть лідерами можна назвати Google AdSecne, Бегун, Яндекс.Дірект, але на власному досвіді переконався, що для невеликих сайтів з невеликою відвідуваністю дані серівси не є оптимальними. Та й умови співпраці дуже хитро продумані. Якщо Ви будете клікати по посиланнях або попросите знайомих, то є ймовірність, що Ваш акаунт заблокують через накрутку. Я вже через таке пройшов....

Але є й такі сервіси, в яких не обов'язково натискати на посилання, щоб Вам нараховувались гроші. У мене на сайті є дві партнерські програми. І про одну з них я зараз розповім.

xap.ru

XAP.ru - це система для розміщення великої кількості тематичних текстових оголошень з прямими посиланнями на різних сайтах. Це зручний інструмент, що дозволяє заощадити велику кількість часу, сил і грошей рекламодавця: за кілька хвилин можна замовити та розмістити тисячі посилань з десятків (а скоро - сотень і тисяч) високоякісних тематичних сайтів.

Хтось продає посилання, а ми будемо купляти їх і показувати в себе на сайті.

Тепер детально. Нам необхідно мати свою сторінку. Дуже добре, якщо у Вас великі Google PR та Яндекс тИЦ, оскільки від цього буде залежати ціна розміщення посилань у Вас на сайті. Чим більші тИЦ і PR - тим більше Вам будуть платити. Логіка зрозуміла.

Заходимо на сайт xap.ru і реєструємось. Починаючи з цього року в системі введено практику реєстрації нових користувачів по запрошенню. На сайті це пояснюють тим, що "бувалі" користувачі пояснять "новачкам" як користуватись і налаштовувати систему і тим самим зекономлять їх час на пояснення. Для того, щоб отримати інвайт код, Вам достатньо написати мені через форму у мене на сайті або на пошту чи в icq (див. тут)

Після реєстрації заходимо на сторінку де скачуємо архів. Копіюємо кусок коду і вставляємо в себе на сайті, в тому місці де повинна виводитись реклама.

<?php
//<div style="font-size: 16px;">Eсли вы видите эту строку в браузере, значит у вас в месте установки кода не исполняется php, уточните у разработчика или хостера, куда можно вставить php-код</div>
/*ОШИБКА<!--*/

$cache_dir '/cache/'// здесь ОБЯЗАТЕЛЬНО укажите свое название папки вместо cache, минимум 12 символов!

include_once($_SERVER['DOCUMENT_ROOT'] . $cache_dir 'tnx.php');
$tnx = new TNX_n('BrunIF'$cache_dir); // ваш логин в системе
echo $tnx->show_link(1); // выводим первую ссылку
echo $tnx->show_link(1); // выводим вторую ссылку, желательно в другом месте страницы, ниже
echo $tnx->show_link(1); // выводим третью ссылку, желательно в другом месте страницы, ниже
echo $tnx->show_link(); // выводим оставшиеся, желательно в другом месте страницы, ниже
/*-->*/
?> 

В даномоу коді вам необхідно змінити параметр змінної $cache_dir та своє ім'я в системі. $cache_dir даєтете назву, для прикладу, this_is_my_partner_program. Папку з такою назвою Ви повинні створити в корені свого сайту. Дати їй атрибути 777 і завантажити вміст архіва, який завантажили вище.

Перші приготуванні є. Далі Ви в системі додаєте свій сайт і чекаєте одобрення модераторами (1-2 дні).

Всі зароблені гроші Ви можете перевести на свій WebMoney гаманець.

Якщо у Вас є знання та вміння у web програмуванні, то також подивіться на інші сервіси системи. Можливо фрілансерство стане Вашою роботою чи непоганим підробітком ;-)

Якщо ж виникли труднощі в установці - пишіть.

P.S. За два місяці в партнерці, я заробив 20 WMZ. Бажаю вдалого заробітку