Посилання / Textpattern. Посилання.

Textpattern. Посилання.

Хочу поділитись корисними посиланнями по доволі цікавій та перспективній CMS - Textpattern, Познайомився з нею більше року назад. Спокусила вона мене простотою. Хоча, якщо придивитись, то далеко не простою вона полуається.

Варто почати перелік посилань з офіційного сайту проекту http://textpattern.com/. Буквально кілька днів назад вийшла нова версія - 4.0.7.
Якщо Ви попробуєте використовувати дану CMS на своїх сайтах, то без наступного сайту точно не обійдетесь. І хоч він повністю англомовний, заглядати Вам сюда прийдеться часто. Textpattern.org - ресурс де зібрані більшість додатків (plugins), які обговорюються на офіційному англомовному форумі. Якщо з англійською у Вас проблеми, то для початку варто почитати теми з російськомовного форуму. Є у textpattern і своя Wiki енциклопедія. На українську (чи російську) мову вона не перекладена та й навряд чи скоро буде.

Ще одною перевагою Textpattern це те, що вигляд сторінок можна робити самому навіть при мінімальному знанні HTML. Можете зверстати дизайн у будь-якій WISYWYG редакторі (DreamWeaver, Блокноті....) і просто вставити згенерований код. Проте, щоб сторінка відповідала стандарту W3C, потрібно перевіряти на валідність і код сторінки і таблицю стилів або завантажити дизайн з TextGarden і встановити на сайті. Тут можна знайти дизайн як до головних сторінок сайту, так і лля адмінсьокї частини. Навряд чи всі захотять використовувати стандартний стиль =) Так що не вагаючись йдемо сюди і вибираємо собі до вподоби.

Ресурсів присвячених Textpattern є дуже і дуже багато. Якщо б почати писати про всіх них, то дану замітку я б ніколи не закінчив. Наступного разу я постараюсь пройтись по більшості популярних і корисних додаках Textpattern'у.

Чекайте наступних статей.