![Натисніть, щоб збільшити Ігор (Brun) Броновський](/images/12.jpg)
З 30 червня по 5 липня 2008 року мені довелось бути тренером нашої команди програмістів. Детальний опис я зробив, так що тут повторюватись немає змісту.
Єдине, так це продублюю посилання на галерею KPI-Open 2008
З 30 червня по 5 липня 2008 року мені довелось бути тренером нашої команди програмістів. Детальний опис я зробив, так що тут повторюватись немає змісту.
Єдине, так це продублюю посилання на галерею KPI-Open 2008